Apie mus

UAB Septeka- medicinines priemones tiekianti kompanija, kurios strateginis veiklos principas nuolatinis tobulėjimas ir domėjimasis mokslo ir technologijų pažanga. Noras tapti lyderiaujančia įmone medicinos srityje, skatina mus dalintis savo sukauptomis žiniomis su gydytojais bei pacientais.

Sveikata yra didžiausia žmogaus vertybė

Kiekvienas turime rūpintis ir puoselėti savo sveikatą. Bendraudami su gydymo įstaigomis mes siekiame perteikti savo patirtį ir žinias apie naujausias, minimaliai invazyvias gydymo priemones.

Visada esame pasiruošę patenkinti kiekvieno kliento poreikius, atsižvelgti į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. Nuolat plečiame ir atnaujiname medicininių priemonių asortimentą, ieškome inovatyvių sprendimų.

Mūsų tiekiami produktai yra patikrinti laiko, sertifikuoti, saugūs ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Įmonė sertifikuota pagal Vadybos Kokybės Sistemų standartą ISO 9001:2015.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Du dalykai pripildo mano protą nuolat didėjančios nuostabos ir pagarbios baimės… žvaigždėtas dangus virš manęs ir moralės dėsniai manyje.

Imanuelis Kantas